Türkçe konuşanlar için İngilizce

Turkish Connexion olarak 2004’ten beri Tribeca, New York’ta yabancılar için Türkçe dersleri vermekteyiz. Kurucumuz ve öğretmenlerimiz İngilizce öğretmenliği okumuş ve bu konuda öncelikli olarak tecrübelerini kazanmış ama sonra Türkçe öğretmenliği konusunda da uzmanlaşmış hocalardır.

Bu nedenledir ki, hem New York’ta yaşamanın verdiği dil tecrübemizle hem de İngilizce ve Türkçe eğitiminde uzmanlaşmış olmamız, özellikle Türkçe konuşan kesime çok katkıda bulunacağımızı düşünüyoruz.

Hem Türkiye’de hem New York’ta İngilizce eğitmenliği yapmanın verdiği tecrübeyle, Türkiyedeki dil eğitim eksikliğinin farkında olup, bunu size uzaklardan online olarak ulaştırma isteği içindeyiz.

Derslerimizi hem Amerikalı ana dili İngilizce olan öğretmenlerle, hem de İngilizce ve Türkçe iki dilli öğretmenlerle size Türkiye’de nadir bulabileceğiniz bir tecrübeyi yaşatmak istiyoruz.

İngilizce konuşanlara Türkçe öğretirken onlara bizim düşünme tekniğimizi aktarırken yaşadığımız tecrübe ve bilgi birikimimizi, Türkçe konuşanlar açısından bakıp sizlere bunu aktarabilmek bizim yaklaşım ve öğretim tekniğimizi farklı kılıyor.

Lütfen bize yaş ve İngilizce seviyenizi paylaşan ve öğrenme amacınızı belirten bir email yazarsanız, sizin için uygun bir grup sınıfı ya da isteğinize göre özel ders olanağı sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Email adresimiz: [email protected]
Tesekkurler,
Bengisu Peker